Kariéra

FINANČNÍ ÚČETNÍ  - nástup 2-3/2018

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za vedení účetnictví dle českých účetních standardů
  • Znalost zákona o DPH
  • Evidence majetku
  • Sběr dat pro lntrastat
  • Statistické výkazy

Požadujeme:

  •  Středoškolské vzdělání ekonomického směru ( VŠ - výhodou)
  • Praxe v oboru minimálně 3-5 let
  • Znalost MS Office
  • Znalost účetního programu Byznys - výhodou
  • Zodpovědnost a samostatnost při zpracování daných úkolů

Nabízíme:

  • Přijemné a přátelské prostředí s místem výkonu práce Příbram
  • Zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající dané pozici a výši zodpovědnosti
  • Pracovní doba 37,5 hod za pracovní týden
  • Obědy v areálu firmy, příplatek na obědy
  • Týden dovolené navíc - celkem 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké benefity (teambuildingové aktivity, jazykové  kurzy, odměny k významným životním událostem aj.)

V případě zájmu zasílejte své životopisy na email: bursik@pbtisk.cz

MZDOVÁ ÚČETNÍ - nástup ihned

  • Kompletní zpracování mezd
  • Zajištění lékařských prohlídek a školení
  • Komunikace s orgány státní správy
  • Zajištění podkladů potřebných pro zpracovávání mezd
  • Roční uzávěrka mzdové agendy, vedení mzdových listů
  • Spolupráce při náboru zaměstnanců

Požadujeme:

Nabízíme:

TISKAŘ (obsluha tiskového stroje)

PRO VŠECHNY DĚLNICKÉ POZICE:

Požadujeme:

  • min. výuční list
  • práce ve směnném provozu
  • manuální zručnost
  • zodpovědný a pečlivý přístup k práci

Nabízíme:

  • čisté pracovní prostředí moderní tiskárny
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • nadstandardně placené přesčasy
  • týden dovolené navíc
  • obědy v areálu firmy
  • příplatky na obědy

V případě zájmu zasílejte své životopisy na email: tumpachova@pbtisk.cz,
nebo volejte na tel.: +420 318 493 760 (8 – 13 hod.).

V současnosti hledáme nové brigádníky.

  • Minimální požadovaný věk pro vykonávání brigády je 18 let.
  • Jedná se o výpomoc na dohodu o provedení práce.

Přihlásit se je možné na tel.: +420 318 493 711 - paní Novotná nebo osobně na recepci společnosti PBtisk a.s., Dělostřelecká 344, Příbram.