Tisk

Tisk představuje jednu z nejdůležitějších výrobních fází při zpracování knižních publikací. Toho jsme si vědomi a snažíme se proto splnit náš závazek spolehlivosti a kvality vůči Vám, našim zákazníkům co možná nejlépe. Jelikož disponujeme jak ofsetovou tak i digitální tiskovou technologií, jsme schopni vyrobit velmi výhodně již produkty od jednoho kusu.

Jsme tedy jen mála z výrobců na světě, kteří vlastní "hybridní technologii" pod jednou střechou.

Ofsetový tisk

Pro tisk od nákladu 300 ks využíváme ofsetovou technologii výroby. Tiskneme na nejspolehlivějších a v oblasti kvality a zobrazení barev nejlepších strojích HEIDELBERG Speedmaster. Vlastníme několik typů těchto tiskových strojů, jejichž provedení je uzpůsobeno především potřebám našich zákazníků. Všechny stroje byly zakoupeny jako nové a věřte, že od začátku jsme si je velmi dobře "vycvičili". Samozřejmostí je výroba náročných barevných publikací té nejlepší kvality. Každým rokem získáváme ocenění za výrobu těchto publikací.

Digitální tisk

Tuto technologii využíváme pro tisk produktů od 1 ks. Pro malonákladový tisk využíváme technologii výroby od společnosti OCÉ. Díky této tiskové technologii a naší malonákladové knihárně je možno vyrobit minimální množství kusů za velmi výhodné ceny. Kvalita těchto produktů je téměř identická jako při výrobě standardní produkční cestou.

tisk-obr1

tisk-obr2

IMG_3169 - medium

Copyright © 2019 PBtisk a.s., Dělostřelecká 344, 261 01 Příbram,
Telefon: +420 318 493 711, E-mail: info@pbtisk.cz

O společnosti PBtisk a.s. | Kontakty | Reference | Ocenění
Certifikace