Knihařské zpracování

Každé dokončující zpracování v jakékoliv knihárně na světě je vždy závod s časem. To, co se na začátku výroby knihy vynaloží na poslední ladění detailů, v závěru zpravidla chybí. Abychom mohli Vám, našim zákazníkům, splnit to, co jsme na začátku slíbili, potřebujeme nejvýkonnější a nejspolehlivější stroje na světě a také sehraný tým lidí, kteří je umí ovládat.

Naše knihárna vyprodukuje ročně více než 9 000 000 vazeb. Vlastníme nejmodernější technologie od společností Kolbus, Heidelberg, Polar a Meccanotecnica. Disponujeme i knihařským vybavením pro zpracovávání nízkých nákladů běžných pro digitální tisk. Ekonomicky umíme vyrobit vazby (včetně pevné) od jednoho kusu.

Stejně jako u zakázek s tiskem zajišťujeme i u knihařských zakázek kompletní servis. Zakázky zabalíme, připravíme pro distribuci a zajistíme dodání na požadovanou adresu kdekoliv na světě.

Naše knihařské kapacity jsou obrovské, naše technologie všestranná. Dokážeme flexibilně reagovat na přání našich zákazníků, zhotovit zakázky různých vazeb a nákladů za extrémně krátkou dobu. To z nás činí skutečně unikátní knihárnu, i v evropském měřítku.

knih-zprac-obr1

knih-zprac-obr2

IMG_3162 - medium

Copyright © 2019 PBtisk a.s., Dělostřelecká 344, 261 01 Příbram,
Telefon: +420 318 493 711, E-mail: info@pbtisk.cz

O společnosti PBtisk a.s. | Kontakty | Reference | Ocenění
Certifikace