Pomáháme knihám na svět

Když se řekne "dělat něco s láskou", znamená to dávat více než jen řemeslo. Musíte poskytnout své dlouholeté zkušenosti, dovednost a hlavně své srdce. Přesně to děláme již od roku 1990 při výrobě knih pro své zákazníky z celého světa. Získali jsme nejlepší know-how a obohatili ho o vlastní poznatky. Dnes máme k dispozici nejmodernější strojový park. Je umístěný v našich vlastních klimatizovaných prostorách a obsluhují ho odborníci s více než dvaceti dvěma roky zkušeností a praxe. Každá zakázka se stává naším dítětem, pečujeme o ni tak, aby vyrostla do krásy a dokonalosti. S láskou.

Poskytujeme také jako téměř jediná tiskárna v České republice hybridní výrobu knih, jsme schopni vyrobit knihu od jednoho až po tisíce kusů. V roce 2012 jsme vyrobili více než 9 000 000 knih do celého světa. Téměř 40% naší produkce je určena pro export. Vyrábíme knihy pro Německo, Rakousko, Anglii, Irsko, Francii a Luxembursko. Našim zákazníkům nabízíme kompletní servis od přípravy dat, až po samotnou expedici hotových produktů. Vždy se snažíme najít nejoptimálnější variantu pro celkovou ekonomickou výhodnost celého projektu.

ikony_firma

prepress

V oddělení tiskové přípravy, neboli 'Prepress' se snažíme zjistit co nejlépe představy Vás, našich zákazníků a připravit se tak na rychlou a bezproblémovou výrobu. V tomto oddělení pracujeme s profesionálními softwarovými nástroji, s jejichž pomocí kontrolujeme a zpracováváme Vaše PDF dokumenty.

press
Tisk představuje jednu z nejdůležitějších výrobních fází při zpracování knižních publikací. Toho jsme si vědomi a snažíme se proto splnit náš závazek spolehlivosti a kvality vůči Vám, našim zákazníkům co možná nejlépe.
knih_zprac Správný výběr knižní vazby a její zpracování je u publikace klíčové zejména pro její atraktivitu na knižním regálu, komfort při čtení a její celkovou životnost. Nabízíme našim zákazníkům s ohledem na účel publikace jak klasické typy vazeb tak i nové, netradiční způsoby zpracování. V naší pestré nabídce si vybere skutečně každý - přesvědčte se i Vy.
Copyright © 2019 PBtisk a.s., Dělostřelecká 344, 261 01 Příbram,
Telefon: +420 318 493 711, E-mail: info@pbtisk.cz

O společnosti PBtisk a.s. | Kontakty | Reference | Ocenění
Certifikace