Reference


18.12.2020
100 let fotbalu ve Vlašimi

Dobrý den paní Machalová,
kolega už rozváží náklad naší knihy o vlašimském fotbale a já si ji právě nedočkavě prolistoval. Když si představím, z čeho a s jakými obstrukcemi tato publikace vznikala, tak výsledek je, alespoň podle mě, nad očekávání povedený. A velkou zásluhu na výsledku má i vaše tiskárna, která jako tradičně odvedla výbornou práci! Takže Vám moc děkuji za příjemnou spolupráci při odstraňování „porodních bolestí“ při vzniku publikace. A poděkujte za mě i kolegům, kteří na knize pracovali (mimochodem kolega, který nám knihu vydával, byl nadmíru potěšen, že se v ní našel na fotografii z roku 1974, kdy hrál ve Vlašimi za UD Příbram). Takže ještě jednou díky moc!

Srdečně zdraví a hezký den přeje
Mgr. Radovan Cáder
ředitel
Muzeum Podblanicka, příspěvková organizace


4.3.2020
Professional Publishing - poděkování

Vážená paní Drábková,
už mnoho let spolupracují s vaší tiskárnou a to k mé úplné spokojenosti. Ta spokojenost je nejen díky profesionalitě lidí v předtiskové přípravě a při tisku, ale především díky vynikajícímu přístupu a profesionalitě obchodního zástupce, s nímž jsme už vyrobili kolem stovky velmi kvalitních knih.

S pozdravem
PaedDr. Kamil Mařík, Professional Publishing s.r.o., jednatel


25.2.2020
Dobrý den, pane Grinči, 
prosím, předejte vedení tiskárny i příslušným konkrétním pracovníkům moje velké poděkování za mimořádně skvělé vybavení zakázky Poděbrady I. A to počínaje vstupním jednáním s Vámi, poté s technologií, dále s celou expedicí, dál přes vstřícnost vašich či vámi najatých řidičů až k finální spokojenosti s kvalitou výroby, dodáním výtisků nadnákladu a dokonce zbylých přebalů. Dělám v branži 29 let, ale tak dokonale jsem zatím nikdy nikde u tiskáren nepochodil.
Ještě jednou s díky a s vírou, že i v budoucnu bude cenová nabídka vaší firmy taková, abychom ve spolupráci pokračovali.

Jiří Stegbauer
Nakladatelství Ostrov, Praha 6


2.2.2020
Milá paní Pelcová,
v pátek nám dorazily knížky "Unlust des Denkens".
Velice mě potěšilo, jak byly knížky krásně zpracovány.
Děkuji Vám za dobrou spolupráci, vše fungovalo báječně.
S přátelskými pozdravy
Roland Bothner


14.1.2020
Milá paní Pelcová,
dnes jsme dostali zásilku, vše dopadlo nejlépe, jak mohlo a knížky se nám velmi líbí. Jsme velmi spokojeni s Vaší prací a přátelským servisem. Rádi Vás budeme doporučovat dále.
Mnohokrát děkujeme.
Se srdečnými pozdravy
Christine Engels
Albert Steffen-Stiftung


13.1.2020

Milá Veroniko, milá Jano,

dnes jsem obdržel 35 výtisků knihy "Mystère de la Maison Brume" a minulý týden 2 vzorky knížky "La Danse des Étoiles".
Nejprve bych Vám rád pogratuloval, Vám i celému PBtisku, za velmi vysokou kvalitu tisku stejně jako za vynikající zpracování celé knihy! Jsem velmi rád, že jsem s Vámi obnovil spolupráci, odvádíte skvělou práci a dodržujete domluvené termíny, čehož si cením.
Zároveň bych chtěl zvlášť poděkovat Vám dvěma za Vaši péči, kterou mým projektům věnujete. Také díky tomu se těší takovému úspěchu - u jednoho z titulů se již realizuje dotisk.
Ještě jednou díky za skvělou práci a těším se na další spolupráci.

S přátelským pozdravem
Julien Magnani


Tisk jubilejní publikace České Händelovy společnosti - poděkování

Vážení přátelé,
dovolte, abych tiskárně PBtisk a.s., Příbram, jménem výboru České Händelovy společnosti srdečně poděkoval za skvělý tisk i knihařské zpracování naší jubilejní publikace 1990-2020.
Z knížky, která již na první pohled vykazuje mimořádně vysokou kvalitu, máme skutečně velkou radost.
Do další činnosti firmy PBtisk a.s. přejeme mnoho nových spokojených zákazníků.
S úctou a pozdravem,

Pavel Polka,
předseda,
Česká Händelova společnost, z.s.


20.12.2019

Dobrý den paní Machalová,
včera jsem převzal zásilku knih od řidiče a jsem maximálně spokojen. Kniha je naprosto perfektní a jsem rád za vzájemnou profesionální spolupráci. Je pravda, že na základě referencí jsem očekával, že vše bude klapat, avšak vlastní zkušenost toto očekávání ještě výrazně převýšila.
Moc Vám děkuji a budu rád za další spolupráci v budoucnu. Plánuji každý rok jednu knihu, tak se snad podaří a budeme spolupracovat i nadále.
Vám osobně přeji hlavně klidné svátky a v novém roce jen vše dobré.
 
Tomáš Buzrla

19.11.2019

Paní Machalová,
děkuji všem za výborně udělanou knihu Nebeský žebřík, kterou nám dnes přivezli. Vypadá skvěle! Tisk, vazba, všechno...
 
Mějte se pěkně
 
Tomáš Rataj

7.11.2019

Paní Machalová,
dnes jsem převzal Slovanské pohanství, opět pěkně vytištěná (i svázaná) kniha, díky PBtisku!
 
Tomáš Rataj

3.11.2019

Knižní miminko se tvarovalo během pěti měsíců, od února do července 2019. Přišly dvě velké krize, kdy jsem chtěla psaní přerušit. Budila jsem se v noci a přemýšlela nad dějem, nad tím, co jsem napsala a jak to třeba napsat jinak... Stala jsem se plně Sofií a prožívala její příběh se vším všudy, lítal mi tlak, puls byl hodně vysoký, až jsem vyhledala lékařskou pomoc. Sofie by mně řekla, abych meditovala a zklidnila svou mysl a nepřemýšlela před spaním o psaní. Prošla jsem si vyšetřením a výsledky byly v pořádku. Bylo to v hlavě! Hodně věcí nosíme v hlavě a saturují nás.
Ale už jsem byla vázaná termínem pro typografické studio Koršach pod vedením skvělého pana Vladimíra Vyskočila, se kterým jsem řešila mimo jiné i styl písma v knize, dále tiskárnou PBtisk a.s. v Příbrami, kde mi s profesionalitou a lidskostí byla nápomocnou obchodní zástupkyně paní Alena Machalová.
Též mně tiskárna umožnila, abych mohla v jejím prostoru podepsat 500 kusů knih.

S úctou zůstávám

Yvette Petrů


Tisk katalogu pro prestižní fotografický veletrh Fotofever 2019

Fotofever je společně s Paris Photo nejvýznamnější francouzskou akcí věnovanou současně fotografii. Koná se v krásných prostorách pod skleněnou pyramidou Caroussel du Louvre a každoročně ji za 4 dny navštíví přes13 000 návštěvníků. Letos měli možnost obdivovat expozice stovky galerií z 20 zemí a také si zakoupit sběratelskou edici katalogu, který jsme tiskli u nás v PBtisku.
Katalog obsahoval za každou galerii reprodukci nejvýznamnějšího vystavovaného díla a věrnost předloze byla velice důležitá, protože veletrh je nejvýznamnější prodejní akcí zaměřenou na moderní fotografii a slouží tak jako první prezentace galerie a umělce potenciálním kupcům.
Po katalogu byla na veletrhu poptávka a moc mu to v prostorách Louvru slušelo.

Jana Šmídová


1.10.2019
Milá paní Pelcová,
dnes nám dorazily knížky a jsou naprosto úžasné. Můj otec i já jsme nadšení kvalitou a budeme vaši tiskárnu doporučovat.
Spolupráce s Vámi nás bavila a byla naprosto cílevědomá, což ukazuje i výsledek. Vaše doporučení na paní Schmidt bylo stejně důležité pro velmi dobrý výsledek.
Takže poděkování patří všem, kdo se na této zakázce podíleli.

Günther und Karl Suchy


12.12.2018
S trochou nostalgie, 3. díl
Vážená a milá paní Machalová,
srdečně Vám děkuji za skvělou spolupráci.
Knihy dorazily v pořádku, pan řidič byl báječný.
Poděkujte, prosím, všem, co se podíleli na realizaci knihy, odvedli jako vždycky perfektní práci. Jsem moc ráda, že tisknu právě u Vás.
Ještě jednou díky.
Přeji Vám krásné prožití vánočních svátků a pevné zdraví v celém příštím roce. A také stálý úsměv na tváři, který Vám sluší a k Vám patří.

Ještě jednou díky.
Mirka Kuntzmannová


24.10.2018
Astronomie
Dobrý den všem,
zákazník nám za zakázku "Astronomie" posílá velké poděkování. Byl dojatý a písemně i telefonicky děkoval za skvělou práci celého našeho týmu.
Dokonce uvedl naší agentku ve Francii Janu Šmídovou do "poděkování" na konec knihy, což se jen tak nevidí.
Poděkování hlavně výrobě, protože to byl velký a těžký projekt.
Jean-Pierre de Monza


22.11.2018

Vážená paní Machalová,

 

 
rád bych poděkoval Vám i všem kolegům a kolegyním z PBtisku za perfektní výsledek ohledně velké knihy Jana Lhotáka Město Sušice a jeho poddaní. Svým rozsahem to byla mimořádná zakázka, určitě největší kniha, jakou jsem já kdy typograficky připravoval. Proto má pro mě obzvláštní význam, jak vyšla - a výsledný produkt z PBtisku je opravdu vynikající - včetně smontování stran tak, aby k sobě seděly objekty jdoucí přes hřbet, a podobných záludností. Je to rozhodně velmi dobrá vizitka práce všech lidí z PBtisku!
 
Tomáš Rataj

Milá paní Machalová, milá Martino,
ještě jednou děkuji za Vaši milou účast v Ostrově. Obě knížky se krásně povedly, děkuji Vám za péči, též prosím tlumočte moji spokojenost ve výrobě... Děkuji taky za ty hezké záložky k Čerwuišovi, detailně jsem je prozkoumala až doma a mám radost. Moc si vážím Vaší spolupráce a obnovila jsem si kontakt na Alenu v mém adresáři 🙂
Se srdečným pozdravem

PhDr. Yvonna Fričová, nakladatelka
Nakladatelství TITANIC, spol. s r. o.


5.12.2017

Vážený pane Švehlo, děkuji Vám za fakturu, jsme velmi spokojeni s tiskem katalogu, ještě jednou děkuji.

S přáním příjemného dne,

Bc. Iveta Kupčíková
VEDOUCÍ CK, MANAGER
CK IRÍNY TOURS spol. s r.o.


19.11.2017

Vážená paní Míková,
 
s knihou Vznik a vývoj písma je velká spokojenost, jak je vyrobena! Tak vám moc děkujeme za spolupráci a trpělivost a pečlivost
 
pěkné dny podzimní
 
Helena Šantavá a Jana Průšová

20.10.2017

Předmět: Numismatika, Albatros

Dobrý den, Světlano,
chtěla jsem poděkovat za skvěle odvedenou práci. Vzorky jsou krásné a už se mi tu pár lidí rozplývalo nadšením.
přeji hezký víkend, Zdenka

Děkuji a hezký den
Zdeňka Langová ׀ specialista tiskové produkce
Albatros Media a.s.
www.albatrosmedia.cz


4.8.2017

Dobrý den,

už mám knížku "osahanou" a jsem s ní spokojený.
Chlubím se s ní a dokonce se prodaly první kousky. 🙂

https://www.facebook.com/VzhuruDolu/posts/1466604143455725

Z práce PBtisku jsem nadšený, opravdu tam nemůžu najít žádnou chybičku.
Velmi tedy děkuji za vaši skvělou práci a věřím, že se časem zase potkáme. 🙂

Ať se daří!

Martin Michálek
vzhurudolu.cz/martin


24.7.2017

Předmět: KOPP, Skláři Koppové - přebaly - pochvala

Děkuji moc, knihy i s nadnákladem a přebaly jste přivezli již před polednem. Takový fofr jsem nečekal. Neuvěřitelné. PBtisk, to je zkrátka firma!!

Mějte se moc hezky 😉

Zdravím Vás

Pavel Kopp


13.3.2017

Děkuji za skvěle vytištěnou knihu Jan Šibík DESET LET. A také za profesionální a velmi milé jednání.
Až budu vydávat další knihu, určitě ji nechám vytisknout zase u vás.

Děkuji a doporučuji.

Jan Šibík


9.3.2017

Dobrý den, paní Klímová,

rád bych Vám i celému kolektivu poděkoval za zpracování knihy Petr Brandl.
Jsem rád, že s vámi můžeme spolupracovat jako s partnerem, který odvádí profesionální a velmi kvalitní práci.

S pozdravem

Martin Daněk
ředitel společnosti
Tiskárna Libertas a.s.


20.12.2016
Zakázka: Dívka v ledu
Zdravím a moc děkuji všem jednotlivcům, kteří se na realizaci dotisku Dívka v ledu podíleli.
Udělali jste nám velikou radost.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Ing. Zdena Bryndová
http://www.grada.cz

27.10.2016

Zakázka: Česká Route 66

Dobry den,
dnes mi dorazily knihy a rad bych Vam podekoval za spolupraci a skvele odvedenou praci. Zejmena za 10 kusu knihy nad mnou objednane mnozstvi.
Jsem nadsen kvalitou i pristupem spolecnosti PB Tisk, predevsim pani Mikove i klukum z vyroby (osobni ucast u tisku).
Pokud bych v budoucnu uvazoval o vydani dalsi knihy, tiskarna PB Tisk bude jasnou volbou.
Bude mi cti, pokud v nedeli 16. dubna 2017 dorazite na nam TGM v Pribrami, kde budu knihu krtit a bude prvni moznost si ji koupit.

Dekuji a preji prijemny den

David Horak


17.10.2016
 
Zakázka: Porodní pohádky
 

Dobrý den, paní Machalová.

Balíčky dorazily v pořádku minulý týden v úterý. Takže jsme stihli vše v pohodě. Její provedení se setkává s velikým úspěchem. A to je zásluha pracovníků PBtisk.

Děkuji a zdravím

Miresová


11.10.2016
 
Zakázka: Král na oslu
 
Dobrý den,
děkuji především tiskařovi, s nímž jsem spolupracoval při tisku Krále na oslu - pomohl vyřešit problém s barevností daný odlišným papírem od prvního vydání a trpělivě spolupracoval i při dalších drobných problémech.
Přátelsky zdraví
 
Tomáš Trusina

28.08.2016
 
Zakázka: KRÁL VÍN České republiky
 

Dobrý den, Vážená paní Moravová,

chtěl bych Vám a především lidem z výroby moc poděkovat. Knížka je perfektní, šibeniční termíny jste zvládli skvěle.

Jěště jednou děkuji a přeji pěkný den.

David Tomáš

http://www.kralvin.cz/


17.08.2016

 

Dobrý den paní Moravová,

chtěla bych Vám moc poděkovat. Jsem z celé té akce nadšená, splněný sen :-).
Spolupráce s Vámi a Vaší firmou byla pohádka od začátku až do konce, kéž by i ostatní firmy fungovaly alespoň z poloviny tak, jak vy.
Jsem i moc vděčná za pomoc s výběrem typografa, je vážně super pocit, když jsou si lidé ochotní pomáhat.
Kniha vypadá super a potvrzují to už další desítky lidí, které jí obdržely. Do detailu se splnila má představa.
Tak snad jen velké DĚKUJI.
Ať se daří!
 
Tereza Kucharská

10.8.2016
 
Zakázka: Pohádky - Vrabčí příběhy
 

Dobrý den paní Moravová.

Kniha je moc pěkná, dnes jste mi ji přivezli.
Děkuji za spolupráci, jste perfektní!!
Mějte se hezky, doufám, že to nebyla poslední kniha u Vás.
 
S pozdravem
 
Pospíšilová

 

20.07.2016

Dobrý den paní Moravová,

na začátek ještě jednou díky za Cudlína, kniha sklízí úspěch za tisk i zpracování.

děkuji a přeji pěkné léto,

Jan Havel
http://www.belavenirprague.com


25.05.2016

Zakázka: tisk knihy STROM

Dobrý den, paní Machalová,
Chtěla jsem moc poděkovat za dnešní kontrolu tisku. Lucie byla opravdu nadšená!
Skvělý servis a zážitek z exkurze po tiskárně.

Hezký den,

Alena Vandasová


09.05.2016

Preji dobry den,

Dekujeme moc za skvelou praci na titulu THE COMBINATIONS - tlumocim diky sve i autorovy, kniha vypada opravdu pekne!

S pozdravem,

David Vichnar


05.05.2016

Zakázka: O smrti smrťoucí

Dobrý den, paní Machalová,

včera knížky dorazily a jsou krásné.

Děkuji a s pozdravem
Václava Linhartová
ProCestu s.r.o.
http://nakladatelstvi.cestadomu.cz/


10.12.2015

Milá paní Moravová,

děkujeme za skvělou práci! Kniha Znaky a významy se hezky vydařila a už se usidluje v knihkupectví a distribuci.
Děkujeme za skvělou spolupráci!
S pozdravem

Ivana Rybanská
nakladatelství Nová beseda


18.11.2015

Milá paní Moravová,

velmi děkuji za skvělé zvládnutí naší problematické zakázky Rozděleni železnou oporou - termín o.k., kvalita a provedení.
Moc děkujeme a mějte se fajn,

Kateřina Konopásková
ředitelka Radioservis, a. s. vydavatelství Českého rozhlasu


12.10.2015

Zakázka: Vskutku prapodivné hrátky s písmenky a se zvířátky

Vážená paní Moravová,
když jsme spolu naposledy mluvili, slíbil jsem, že Vám dám vědět, jak jsem spokojený s výslednou podobou knížky. Konečně se k tomu dostávám a mohu říci, že jsem spokojený moc. 🙂 A to nejen s knížkou, ale i s tím, jak mezi námi probíhala komunikace a jak vše fungovalo. PBtisk jsem si vybral na doporučení paní Kopecké, která u vás už také své knížky vydávala. Doporučila mi buď vás nebo ještě jednu firmu s tím, že zde není vůbec žádný problém s domluvou a nabízeným servisem, že mi i poradíte a že výsledek bude stát za to. A měla pravdu.
Knížka se lidem moc líbí, z čehož mám radost.

Chci Vám moc poděkovat.
Mějte se nádherně.

Stanislav Hůla


18.9.2015

Zakázka: POHRÁTKY aneb cesta pavoučka Vincka

Přeji ještě jednou dobrý den a krásné ráno, paní Machalová.

Moc děkujeme za krásnou práci na naší první knížce POHRÁTKY. Děkujeme i tiskaři, který knihu tisknul za trpělivost se mnou a Jirkou (moc se omlouvám, zapomněla jsem jméno). Máme z toho velkou radost. Je to fakt krásná práce. Pan Kylar také chválil. Autorka knihy Pavla, byl tak nadšená až se z toho rozplakala :).
Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
Hezký víkend.

Marie Snášelová Štorková
http://www.pohratky.cz/
www.facebook.com/pohratky


15.5.2015

Vážená a milá paní Moravová.

Dovolte mě, abych Vám co nejupřímněji poděkovala za to, s jakou ochotou a laskavostí jste se mnou absolvovala zrod další mé knihy. Velmi si vážím toho, s jakou erudicí a přitom s úsměvem dokážete jednat. Vím, že jsem měla některé požadavky, které nebyly naplánovány, přesto jste vyhověla a pomohla.
Dovolte mě, abych svůj dík vyjádřila také všem, kteří se na vzniku knihy podíleli. Opět jsem se přesvědčila, že jste úžasný tým a že jste nejlepší. Tohle byla moje 26. kniha, hodně jsem jich tiskla v PBtisku. A jestli bych se někdy v budoucnu rozhodla pro další knihu, už dneska vím, že bych se obrátila zase na Vás. V téhle divné době si velmi vážím takového přístupu, jaký máte k zákazníkovi vy, ale také všichni, se kterými jsem se dostala do styku. Vyřiďte jim, prosím, moje poděkování a pozdravy.
Samozřejmě neznám jménem všechny, nerada bych na někoho zapomněla, ale poděkování vyřiďte, prosím, panu Dlouhému, panu Vršeckému a panu Švehlovi.
Ráda bych poblahopřála majiteli Vaší firmy k tomu, jak perfektní lidé u něj pracují. Poděkujte mým jménem, prosím, také jemu.

Díky za vše a těším se na shledanou.

S úctou

Miroslava Kuntzmannová.


11.5.2015
Zakázka: Kniha básní - xoxo prague
 

Dobry den,

 
chtel bych Vam podekovat za bezvadnou spolupraci - knihy jsou v poradku a vcetne expedice vse probehlo hladce 🙂
 
Pekny den,

Lukas Francl ~ xoxo prague


16.7.2014

Dobrý den paní Machalová.

Včera jsem si převzal knihy - Československé a české hydroplány. Výsledek je výborný, přesně jak byly dodány tiskové podklady. Velmi děkuji všem z Vaší tiskárny, kteří se na mé zakázce podíleli. Veškerá spolupráce s Vaší tiskárnou byla naprosto bezproblémová a navíc neuvěřitelně rychlá.
Ještě jednou děkuji za pohodovou spolupráci.

S pozdravem, Marcel Kareš.


23.6.2014

Slavnostní předávání ceny pro knihu L'ombre de chacun v Bruselu!

Dětská knížka L'ombre de chacun (nakladatelství Memo), kompletně vytištěna v PBtisku, dostala belgickou cenu Fernanda Baudina 2013.
V Bruselu se předávání zúčastnila jak autorka knížky Mélanie Rutten, tak místopředseda představenstva Jaroslav Škudrna s Tomášem Černým a Veronikou Riviére.

l_ombre_de_chacun - medium l_ombre_de_chacun-2 - medium predani-l_ombre_de_chacun - medium


7.2.2014

Kniha O pražské německé literatuře

Milá Světlano,

Kniha je úžasná!!!! Moc se povedla, na to že je to spíše vědecká publikace.
Experiment s přebalem je skvělá nová cesta…..

Pěkný víkend

Markéta Mališová
ředitelka/Director
Centrum Franze Kafky
Široká 14, 110 00 Praha 1
www.franzkafka-soc.cz


4.2.2014

Milá paní Moravová,
kniha Divadelní tvorba... je vyrobena naprosto výborně, děkujeme za celkovou komunikaci, bezchybnou výrobu i za skvělou spolupráci při zajištění knih pro barevnou ořízku. Obálka Carmen je zcela úžasná!
Jsem ráda, že jsme to k vám poslali, je to přesně, jak to mělo být. Textura papíru je viditelná a barva se neošoupává.

Děkujeme moc vám i kolegům!

A. Slovaková


20.12.2013

Knihy Warren

Vážená paní Klímová
Srdečně děkuji za Vaši vstřícnost a přístup u tohoto dvoudíla.
Přes veškeré komplikace, které jsme na Vás společně s naším zákazníkem připravili, je výsledek výborný.
Zákazník mi včera vřele děkoval se slovy, že je to úžasný! Co k tomu říci, upřímně jsem z této zakázky měl nemalé obavy, poněvadž byla šita méně profesionálně ze strany klienta a já se navíc pohyboval dost hektickém čase.
Takže – ještě jednou – srdečné díky!
Přeji Vám krásné Vánoce, pohodu, zdraví a v příštím roce hodně práce!

S pozdravem
Filka Robert
Tiskárna HELBICH, a.s.


10.12.2013

Vážení kolegové a přátelé,
rádi bychom Vás informovali, že kniha Poesialita, na jejímž vzniku jste se svým přispěním také podíleli, získala Cenu rektora UJEP za knihu roku 2013. Slavnostní ceremoniál proběhne 11. 12. 2013 od 15 hodin v Červeném sále Multifunkčního centra UJEP.

Děkujeme Vám za účast na tomto projektu i za to, že mohl být v této podobě realizován.

Přeji hezký den
za ateliér Vizuální design
Michaela Labudová


2.12.2013

PBtisk a.s. pomohl na svět vítězné knize Atlas de la flore lorraine, která ve Francii obdržela první cenu Lotrinské Akademie věd.
Kniha byla realizována pro nakladatelství Vent d'Est.

Nakladatel blahopřeje všem, kteří se na výrobě knih podíleli.

Prezidentka Lotrinské Akademie věd a uprostřed prezident spol. Florraine : François Vernier.                      Nakladatel Vent d'Est - Bernard Kuntz, který ve svém projevu neopomněl vyzdvihnout zásluhy PBtisku


20.11.2013

Milá paní Machalová,
omlouvám se, byla jsem pár dní na cestách a na telefon jsem si vždy ve víru událostí vzpomněla vždy až v nevhodnou dobu:
Ráda bych Vám velice poděkovala za ty krásné záložky k Pragerovi a super množství i za dovoz.
Velmi hezky se s Vámi spolupracuje, vážím si toho.

Yvonna Fričová
Nakladatelství TITANIC, spol. s r. o.


20.11.2013

Zakázka: Bílá Hora, Karolinum

Světlanko,
kniha je velmi pěkně udělaná, zakulacení hřbetu dopadlo výborně! Chválím všechny, kdož se na výrobě podíleli.
I ta samolepka je vzorně nalepená.

Moc všem děkuji. Tobě nejvíc za bezvadnou koordinaci. Jsi velmi šikovná.
Ať se daří i nadále.

Zdraví N. Lemochová
Univerzita Karlova v Praze nakladatelství Karolinum

Moderní skandinávské literatury - také velmi pěkně a čistě provedené.


30.8.2013

Dotisk knihy Obrázky z prům. dějin Šluknovska

Paní Machalová,
právě jsem převzal knihy. Děkuju za bezva spolupráci a těším se na další

Přeju hezký víkend...

Jiří Stejskal


26.8.2013

"Dnes dopoledne jsem obdržel zaslané vzorky Les deux Carres. Nádherná kniha s precizní prací. Nakladatelství MeMo děkuje všem lidem v PB tisku, kteří se podíleli na výrobě. Moc také děkuji za doporučení singer stehu a vyřešení problému se hřbetem."

"I received both copies this morning. It is a very beautiful work. MeMo thanks all people who worked for it. Thank you also to have allowed the singer stitching to ape."

Yves Mestralle
majitel francouzského nakladatelsví MeMo


25.7.2013

Vážená paní Klímová,

velice Vám děkujeme za skvělou spolupráci!
Jak při rychlém vypracování našich cenových poptávek, tak při realizaci.
Obzvláště se Vám povedla vazba V8 u BIOLOGIE 6.roč. pro našeho ruského zákazníka.
Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Krásný den Vám tam všem!

S úctou

Pavlína Vrbacká
TNM PRINT s.r.o.


15.7.2013

Micha Laury - Kniha o dílech Micha Lauryho a zivot umělce v obrázcích

"Svůj pobyt během tisku a výroby mé knihy jsem si v PB tisku velmi užil.
Líbila se me profesionalita společnosti PB tisk, přátelská atmosféra a styl jakým se o mne starali.
Budu se těšit na další spolupráci a konečný výsledek mé knihy."

Micha Laury


26.6.2013

Mila pani Moravova,
 
anglicka kniha Dodalu je krasna, jsme naprosto spokojeni se vsim - s tiskem, barvami, skladanim, uchycenim DVD, proste se vsim.
Moc dekujeme vam i vsem kolegum, co se podileli na vyrobe!
Mejte se pekne a dobre si odpocinte behem dovolene.
 
Andrea Slovakova
 

9.5.2013

Dobry den, vazena pani Moravova,
velmi dekuji, protoze kniha je nadherna.
Mejte se moc hezky.
srdecne zdravi
Josef Blaha


6.5.2013

Zakázka:  Míjím se z měsícem

Dobrý den, paní Machalová,

Včera proběhl křest knížky v Botanické zahradě v Praze a přítomní autoři ocenili, jak pěkně jste knížku udělali. Já taky děkuju.

Díky moc, přeji hezký týden.

Kolíbal


16.4.2013

Zakázka:  Kniha CAS 

Milá paní Moravová,
 
kniha CAS je krásná, děkujeme za skvělou výrobu a především ještě jednou moc děkuju za ten expresní čas dodání - vám i všem kolegům!
 
 
Přeju pěkný týden,
 
A. Slováková
 

20.2.2013

Zakázka: Svlékl jsem bílý plášť

Dobrý den, paní Machalová,

Chci poděkovat, kniha se povedla a všechno klaplo.

Moc oceňuji i práci pana řidiče, který měl s rozvážkou po Praze spoustu starostí, ale vše zvládl na výbornou – pochvalte ho ,-)

Teď už nám jen držte palce při prodeji…

Srdečně zdraví

Jana Brabcová


23.1.2013

Zakázka: Elektřina a magnetismus

Dobrý den přeji,

sice už jsem pochválila tisk při schvalování VA, ale ještě jednou. Kniha se velmi povedla. Je pěkně vytištěná a provedení vazby precizní.

Děkuji všem.

S pozdravem
N. Lemochová


22.1.2013

Zakázka: Quellen Vorarlberg

Hallo Frau Klimova,

die Bücher "Quellen Vorarlberg" sehen sehr gut aus und gefallen unserem Kunden auch sehr gut. Ich möchte mich für die gute und zuverlässige Arbeit bedanken.

Knihy "Quellen Vorarlberg" vypadají velice dobře a zákazníkovi se moc líbili. Chtěl bych poděkovat za dobrou a spolehlivou práci.

Herzliche Grüße
Andreas Wirth


12.11.2012

Zakázka: František PON: Kočky nájem neplatí

Dobrý den paní Moravová,

chci jen potvrdit, že kniha "Kočky nájem neplatí" dorazila v pořádku a že je pěkně vytištěná i zknihařená.
Takže Vám děkuji a budu se těšit na další spolupráci.

Zdraví

O.Přibík


12.11.2012

Zakázka: Ať se tužka zapotí

Milá paní Moravová,
s radostí Vám sděluji , že první díl, dostal 2. místo na NKČR v učebnicích:

http://pamatniknarodnihopisemnictvi.cz/cs/nckr-vysledky.php

Váš kvalitní tisk sehrál též roli, děkuji

s pozdravy

Martin Kubát


24.8.4.2012

Dobré ráno všem,

děkuji za přesně dodané knihy, všechny tři tituly Petek, Buchacher/Wimmer a Kettl/Römer jsou perfektní, především děkuji za korekturu u titulu Petek.
Zdařilá produkce!

Děkuji všem, kteří se na výrobě podíleli.
Srdečné pozdravy

Rojkowski


22.8.4.2012

Vážená paní Klímová,

dnes jsem obdržel jeden exemplář našeho "Bastelkalender". My, moje přítelkyně paní Riday (ilustrace) a já, jsem měli velikou radost a jsme velice spokojeni s kvalitou. Mnohokrát děkuji Vám i Vašim spolupracovníkům v tisku za krásný výsledek!

Kerstin Habel & Glummie Riday


21.8.4.2012

Vážená paní Moravová.

V pondělí jsme byli s panem Kubátem na náhledech. Vždycky jsem byla u Vás spokojená, ale tahle návštěva byla ještě mimořádnější.
Děkuji všem, zejména panu tiskaři Dlouhému. Vlídné přijetí, krásný přístup a hlavně milé a lidské jednání.
Předem děkuji a posílám mnoho pozdravů.

S přáním pěkného dne M.Kuntzmannová


30.4.2012

Dobrý den přeji,

publikace Psychiatrie je velmi pěkně vytištěná a knihařské zpracování je také bez chyby. Bude dobře reprezentovat společnou práci.
Děkuji všem, kteří se na přípravě a výrobě podíleli.

Zdraví
N. Lemochová


30.4.2012

Dobrý den paní Machalová,

v pátek jsme převzali knihy Rumburská zastavení a Obrázky z průmyslových dějin Šluknovska.
Děkuju za kvalitní práci, dodržení termínu a skvělou spolupráci!
Mějte se pěkně a těším se zase někdy...

S pozdravem
Jiří Stejskal


1.3.2012

Dobrý den,

jen jsem chtěla napsat, že kniha vypadá nádherně.

Děkujeme za spolupráci.

Karolina Voňková

/Pozn.: titul - Ve stínu šumavských hvozdů/


17.2.2012

Dobrý den paní Machalová,

Krabičky na čokoládu Formanka dorazily v pořádku do Carly….děkuji.
Vypadají opravdu skvěle, všem se moc líbí a jsou i tací, kteří se do nich zamilovali :o)
Věřím, že budeme spolupracovat i nadále. Nesmím opomenout i nájezd obalů, kde bylo vše připraveno perfektně a na první pokus.

Děkuji
S pozdravem

Simona Veverková
FOODSERVIS s.r.o.  Praha 10 - Malešice


31.1.2012

Dobrý den všem v PBtisku 🙂

Děkuji za dodání zakázky knihy Když chlapa honí mlsná ...
a za zaslané CD s fotkami z výroby.

Těším se na další spolupráci

S pozdravem

Eva Panušová-e.p.energy


19.1.2012

Vážená paní Moravová,

chtěla bych vám a vašim kolegům dodatečně poděkovat za knihu The Klementinum. Je velmi zdařilá.

Ještě jednou děkuji a srdečně zdravím.

Mgr. Jana Vašková
redakce Vydavatelského odboru
Národní knihovna ČR 


25.11.2011

Vážená paní Moravová, vážený pane Vršecký (ml. i st.), (potažmo i vážený pane Hladký),

hluboká úcta před vašimi perfektními službami!!
Děkuji a také touto cestou potvrzuji vzorné dodání objednaných knih.
Kudy budu chodit, tudy budu chválit vaši společnost 🙂 Opravdu:-)

Děkuji moc a přeji vám osobně i vašemu tvůrčímu kolektivu mnoho osobních i pracovních úspěchů a hodně příjemných chvilek v tom našem hektickém životě 🙂

S úctou k vám

Milan Kouba


10.11.2011

Vážená paní Moravová,
děkuji Vám a také všem kolegům, kteří se podíleli na výrobě publikace Psychická deprivace v dětství od prof. Matějčka. Kniha vypadá velmi pěkně, ačkoli jsem měla výhrady k vývěsním archům. Všichni jsou spokojeni.
Těším se na další spolupráci.

Ještě jednou děkuji a mějte se tam u vás hezky.
Zdraví N. Lemochová
Univerzita Karlova v Praze nakladatelství Karolinum


27.10.2011

Předmět: Ať se tužka zapotí

Paní Moravová dobrý den,
sešity přisly, vypadají krásně, děkuji!
těšíim se na další spolupráci

S hezkým víkendem!

Martin Kubát